Menu
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Od rozpoznania po wyleczenie

ZNIECZULENIE OGÓLNE, analgosedacja, znieczulenie przewodowe do leczenia zachowawczego zębów poprzez zabiegi chirurgiczne do medycyny estetycznej.

MUZYKOTERAPIA – zastosowanie indywidualnego repertuaru muzycznego oraz słuchawek wyciszających tło.

OGRANICZENIE INWAZYJNOŚCI - zastosowanie do wszystkich procedur zabiegowych urządzenia piezzo, pozwala na ograniczenie inwazyjności. Mniejszy uraz tkanek w trakcie zabiegu pozwala na skrócenie czasu rekonwalescencji, zmniejsza obrzęk tkanek oraz ból.

middle rozpoznanie2

DOKŁADNOŚĆ - zastosowanie mikroskopu zabiegowego zwiększa dokładność przeprowadzanych zabiegów począwszy od procedur zachowawczych skończywszy na resekcji zmian nowotworowych. Podobnie jak urządzenia typu piezzosurgery, ograniczenie traumatyzacji tkanek przyczynia się do przyśpieszenia gojenia ran oraz samopoczucia  pacjenta po zabiegu.

PRZYSPIESZENIE PROCESU GOJENIA - dzięki rozwojowi w medycynie fizykalnej i wprowadzeniu do leczenia lasera biostymulacyjnego oraz światła spolaryzowanego, uzyskujemy głęboką penetrację w strukturach  międzykomórkowych, zwiększając przepuszczalność błony komórkowej i stymulując przy tym procesy metaboliczne i regeneracyjne. Przekłada się to na przyśpieszenie procesu gojenia ran jak również zabezpieczenie przed rozwojem blizn przerostowych.  Terapia ta podnosi efektywność i bezpieczeństwo zwłaszcza w grupie pacjentów z czynnikami ryzyka tj. miażdżyca, cukrzyca i inne.

BEZPIECZEŃSTWO PACJENTA  – wdrożenie procedur aseptyki z zakresu zakażeń szpitalnych.

BADANIE LEKARSKIE - każdy zabieg poprzedzony badaniem lekarskim, w tym układu chłonnego w ramach profilaktyki nowotworowej i profilaktyki choroby odogniskowej. Bo zdrowy uśmiech to nie tylko piękne zęby.

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk click here